TARGI PLUS

Nowa inicjatywa targowa

Partner

Nieprzewidywalna sytuacja związana z COVID-19 bardzo mocno uderzyła w branżę targową, zamrażając ją praktycznie od marca aż do teraz. W skali świata to tysiące odwołanych imprez i straty liczone w miliardach. Jako Krajowa Izba Targowa nie możemy pozostać obojętni na los organizatorów oraz wystawców w naszym kraju.

Wspólnie z organizatorami targów zapraszamy do programu TARGIPLUS, którego głównym celem jest pomoc wystawcom, którzy ponieśli straty przez odwołane imprezy targowe. W ramach tej inicjatywy firmy mogą uzyskać nawet 100% dofinansowania na udział w targach, które zakwalifikowały się do programu.

Program TARGIPLUS to nie tylko wsparcie finansowe dla przedsiębiorstw, ale dzięki uprzejmości organizatora to także:

• Możliwość czasowej, niezobowiązującej rezerwacji stoiska. Mając na uwagę trudną sytuację w trakcie pandemii, chcemy odmrozić branżę targową, biorąc ryzyko na siebie, a nie na wystawców.
• Pierwszeństwo w wyborze optymalnego miejsca na stoisko podczas targów. W trosce o koszta poniesione na targi, które się nie odbyły z powodu COVID-19, chcemy jak wzmocnić efekt udziału w targach poszkodowanych wystawców.
• Udział w zorganizowanej serii spotkań z zagranicznymi kupcami, których zapraszamy na targi wspólnie z organizatorem. Przedsiębiorcy będą odwiedzać stoiska oraz odbywać spotkania z KAŻDYM wystawcom biorącym udział w programie.
• Wsparcie przy zabudowie targowej. W trakcie konsultacji do programu zaprosiliśmy także firmy zabudowujące, które zadeklarowały pomoc w kwestiach zabudowy. Temat będzie rozpatrywany indywidualnie w trakcie weryfikacji wniosków.

Aby wziąć udział w programie należy wypełnić wniosek, który znajdą Państwo poniżej oraz w sekcji DOKUMENTY. Ważna informacja – DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!

 

Partnerem Programu jest Ogólnopolska Federacja Małych i Średnich Przedsiębiorców

Dołącz do programu