Członkostwo

Dołącz do Krajowej Izby Targowej

UWAGA! Istotna zmiana - w związku z pandemią COVID-19 wszelkie opłaty członkowskie zostają zniesione do odwołania!

Zachęcamy wszystkich przedsiębiorców związanych z branżą targową do dołączenia do grona członków Krajowej Izby Targowej. W swoich szeregach zrzeszamy przedstawiecieli organizatorów, wystawców, firmy wykonujące zabudowę, transportowe, restauratorzy oraz baz noclegowych.
Członkostwo w KIT gwarantuję dodatkową promocję i wzmocnienie efektu udziału w targach dla wystawców. Grupa profesjonalistów zrzeszona w naszej izbie ma za zadanie pomagać i dzielić się swoim doświadczeniem zdobytym na przestrzeni kilkudziesięciu lat aktywnej pracy w branży targowej.
Decydując się na dołączenie do Krajowej Izby Targowej mają Państwo także możliwość skorzystania z wszelkich programów wsparcia, które tworzymy w oparciu o aktualną sytuację na rynku. Aktualnie najważniejszym z nich jest program TARGIPLUS, który zakłada możliwość refundacji środków utraconych przez wystawców w związku z odwołaniem imprez targowych. Więcej o programie tutaj .
Aby zadeklarować członkostwo w Krajowej Izbie Targowej należy wypełnić poniższy formularz, po którym skontaktujemy się z Państwem w sprawie szczegółów.

Wypełnij formularz i zostań członkiem