Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii oraz Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu serdecznie zapraszają do udziału w bezpłatnym szkoleniu z zakresu zamówień publicznych dla armii amerykańskiej stacjonującej w Polsce. Wydarzenie przeznaczone jest dla przedsiębiorców(właścicieli i menadżerów firm zarejestrowanych w Polsce) oraz przedstawicieli instytutów naukowych i uczelni wyższych prowadzących działalność gospodarczą z województwa wielkopolskiego, mazowieckiego, łódzkiego i podlaskiego.

Cele szkolenia:

  • ułatwienie dużej liczbie przedsiębiorców, szczególnie MŚP działającym na terenie Polski, rozwoju działalności w oparciu o dostawy towarów i usług dla rządu USA;
  • uzyskanie informacji na temat najczęstszych kategorii towarów i usług zamawianych przez amerykańskie bazy wojskowe;
  • wyjaśnienie procedury amerykańskiego systemu zamówień publicznych na podstawie przewodnika powstałego na zamówienie MRPiT „Zostań dostawcą wojsk amerykańskich stacjonujących w Polsce” firmy Poland-U.S. Operations.

Szkolenie odbędzie się online 18 czerwca w godz. 10:00-13:00 na platformie Zoom. Zgłoszenia należy nadsyłać do 15 czerwca. Liczba miejsc ograniczona!

Zachęcamy również do odwiedzania strony Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii, gdzie w zakładce Międzynarodowe Zamówienia Publiczne znajduje się największa w Polsce baza informacyjna dotycząca międzynarodowych zamówień publicznych m.in. Systemu Narodów Zjednoczonych, UE, NATO, OECD baza aktualnych przetargów NATO oraz organizacji międzynarodowych, jak i bieżące informacje o rekomendowanych wydarzeniach, w tym szkoleniach organizowanych przez MRPiT.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z organizatorami pod adresem: mzp@mrpit.gov.pl.

Więcej na: https://www.gov.pl/web/rozwoj-praca-technologia