PTAK PREMIERY8 edycja Branżowych Targów Odzieży5-10 września 2022

Fakt, że 8 edycja Branżowych Targów Odzieży PTAK PREMIERY – największa impreza tej rangi w tej części Europy – odbywa się w mateczniku polskiej branży odzieżowej czyli w Mieście Mody PTAK w Rzgowie nikogo nie dziwi i nie wymaga żadnych dodatkowych uzasadnień: Rzgów był i pozostaje prawdziwą stolicą mody.

Ich obecna formuła musiała zostać dostosowana do dzisiejszych, wymagających warunków rynkowych, aby przyniosły wynik, jakiego oczekujemy my-przedsiębiorcy Miasta Mody jako strategiczny partner imprezy i firma PTAK SA jako jej organizator. Dlatego teraz skupiliśmy się na firmach szeroko rozumianej branży odzieżowej bez względu na formę i skalę prowadzonej działalności.

Naszym bowiem celem jest nie tylko przywrócenie rozluźnionych często przez pandemię i kryzys budowanych latami więzi biznesowych z krajowymi i europejskimi klientami hurtowymi Miasta Mody PTAK. Zdecydowaliśmy się na organizację targów mody dedykowanych nie tylko dotychczasowym partnerom z kraju i zagranicy ale również nowym, nigdy dotąd nie współpracującym z nami firmom sektora mody w oparciu o model B+B kojarzący firmy tej konkretnej branży. Tym sposobem w miejsce swoistych pikników modowych z licznym udziałem widzów spoza branży podejmujemy wspólnie z organizatorem działania stricte komercyjne adresowane do firm krajowego i europejskiego sektora modowego. Budowana przez lata i obecnie znacznie powiększona baza klientów Miasta Mody ułatwi obecnie i w przyszłości przedsiębiorcom nawiązanie, utrzymanie i dalszy rozwój kontaktów biznesowych z odbiorcami z całej Europy. Warto tu zaznaczyć, że już dziś dysponujemy zgłoszeniami udziału w naszej imprezie modowej od ponad 15 tysięcy firm sektora odzieżowego i kolejne zgłoszenia napływają. Najważniejsze jest to, że co najmniej 5 tys. zgłoszeń pochodzi od nowych klientów biznesowych Miasta Mody!

W związku z tym konieczna okazała się przebudowa sposobu zarządzania logistyką Miasta Mody, w tym także zarządzaniem dostępnymi miejscami parkingowymi na terenie Centrum, których głównymi i nieodpłatnymi użytkownikami będą firmy hurtowe po zarejestrowaniu się na stronie https://ptak.com.pl/. Jednocześnie jednak uwzględnione zostały interesy tej części firm i klientów Miasta Mody w znaczącej części współpracujących w ramach sprzedaży detalicznej. Dlatego dla klientów detalicznych zostały przewidziane na terenie całego Centrum Handlowego PTAK oraz Centrum Mody PTAK (d. Polros) specjalnie wydzielone i wyraźnie oznakowane bezpłatne miejsca parkingowe dla klientów detalicznych. Wszystko zaś po to, aby niczego wartościowego nie stracić na wprowadzanych zmianach, ale jak najwięcej trwale zyskać z korzyścią dla wszystkich najemców i klientów: hurtowych i detalicznych.

Możemy zapewnić, że przedsiębiorcy Miasta Mody bardzo odpowiedzialnie podeszli do zbliżającej się imprezy PTAK PREMIERY zaplanowanej w dniach 5-10 września 2022 r. i będącej dla branży odzieżowej inauguracją nowego sezonu a dowodzą tego załączone zdjęcia niektórych produktów przygotowanych dla wszystkich klientów przez nasze firmy. Gwarantujemy solidne produktowe i wizerunkowe zaopatrzenie naszych stoisk podczas obecnej, 8 edycji Branżowych Targów Odzieży. Podczas targów będzie można poznać, ocenić i zakupić wyroby stanowiące ofertę ponad 2000 producentów odzieży z Miasta Mody Ptak prezentujących premiery swoich nowych kolekcji i najnowsze trendy dominujące w branży modowej w Europie i na świecie.

Targi Ptak Premiery to najważniejsze wydarzenie branżowe w Europie Wschodniej i odbywają się w PTAK FASHION CITY w Rzgowie pod Łodzią przy ul. Rzemieślniczej 35 – miejscu, które od lat skupia w jednym miejscu cały potencjał polskiego sektora odzieżowego.

Wszystkie informacje dot. tego wydarzenia, w tym m.in. wystawców-najemców Miasta Mody znajdują się na stronie https://ptakpremiery.com/. Aktywacja uzyskanych już Kart Klienta Hurtowego odbywa się na stronie https://ptak.com.pl/aktywacja. Kontakt mailowy z organizatorem na adres kontakt@ptakpremiery.com.

Zarząd Krajowej Izby Targowej