Już niebawem ruszy program TARGIPLUS

Zapowiadane przez Krajową Izbę Targową konsultacje związane z pomocą dla wystawców imprez targowych są już na ostatniej prostej. Niebawem – we współpracy z jednym z wiodących organizatorów z Polski – uruchomimy program TARGIPLUS.

 

Program ten będzie opierał się na zaawansowanej współpracy wystawców z organizatorem. Udział w programie będzie otwarty dla wszystkich wystawców imprez targowych, którzy ponieśli straty związane z odwołaniem targów i nie odzyskaniem poniesionych kosztów.

Poza wsparciem finansowym, firmy będą miały także dodatkowe profity, a ich ostateczny kształt zostanie ogłoszony w ciągu najbliższych tygodni.

Z całego świata dochodzi do nas coraz więcej informacji dotyczących odwoływania bądź przekładania targów w związku z wirusem. Poza organizatorami problem ten dotyka wystawców, którzy borykają się także z mniejszą liczbą zamówień, a co za tym idzie mniejszymi obrotami.

 

Planujemy szereg konsultacji branży targowej mający na celu wypracować wspólny kompromis, który pozwoli nam przetrwać ten trudny okres i powrócić z przytupem w najbliższym możliwym do tego terminie.